• Ostatnia
"MOTYLKI" ROBIĄ SAŁATKĘ OWOCOWĄ

17 października dzieci z grupy "Motylków" wcieliły się w role małych szefów kuchni i przyrządzały pyszne sałatki owocowe.

ZABAWY NA MAGICZNYM DYWANIE

Od 9 do 13 października w naszym przedszkolu dzieci miały niepowtarzalną okazję do wspaniałej zabawy z wykorzystaniem magicznego wirtualnego dywanu.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymaliśmy od naszych wychowanków i ich rodziców miłe słowa wdzięczności za trud włożony w wychowanie dzieci a także serdeczne życzenia. Starsze przedszkolaki z własnej inicjatywy wykonały laurki dla swoich pań, co było najpiękniejszym prezentem dla wychowawców. Dziękujemy za wszystkie życzenia i pamięć.

AKADEMIA MAŁEGO ODKRYWCY

Tym razem Pani Profesor Szkiełko przedstawiała naszym przedszkolakom zasady działania magnesów

JAK DZIAŁA SOKOWIRÓWKA?

W październiku przedszkolaki z grupy "Pszczółki" zapoznają się z wykorzystaniem urządzeń elektrycznych w gospodarstwie domowym. Poznały min. przeznaczenie sokowirówki.

AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU

W trosce o zdrowe ząbki przedszkolaków przystąpiliśmy do projektu: Akademia Zdrowego Uśmiechu, który realizowany jest min. przez Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji - Dentolandia w Katowicach.

RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM

Niedawno w grupie "Motylków" odbyło się kolejne spotkanie z książką - tym razem to mama Szymonka czytała naszym dzieciom

OWOCOWE SZASZŁYKI

Dzień Przedszkolaka w grupie "Wiewiórek" odbył się pod hasłem: "Owocowe szaszłyki". W tym dniu dzieci tworzyły szaszłyki z owoców

PSZCZÓŁKI ROBIĄ SAŁATKI OWOCOWE

Pod koniec września w grupie "Pszczółki" dzieci wraz z nauczycielką wykonywały sałatki owocowe. Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w czynnościach kulinarnych.

DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka wszyscy chłopcy w przedszkolu czuli się naprawdę wyjątkowo.

• Ostatnia