• Ostatnia
POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE BIEDRONEK

Dnia 8 czerwca 2018r. przedszkolaki z grupy „Biedronek” pożegnały się z przedszkolem i wszystkimi paniami. Z tej okazji przygotowały wspaniały program artystyczny

FESTIWAL TAŃCA EUROPEJSKIEGO

6 czerwca 2018 roku przedstawiciele grup „Biedronek” i „Pszczółek” wzięli udział w Festiwalu Tańca Europejskiego pt. „Tanecznym krokiem przez Europę”, który odbył się w Kopalni Kultury.

DZIEŃ DZIECKA NA STADIONIE - 2018

4 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź byli organizatorami IV edycji Dnia Dziecka „Z przedszkola na stadion”

DZIEŃ DZIECKA ZE SMOKIEM

5 czerwca obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dziecka. Główną atrakcją tego dnia był ogromny smok, który stanął w ogrodzie w towarzystwie innych zwierząt.

25 maja 2018 roku we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej zacznie być stosowane Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych

Dzieci z grupy „Motylków” odwiedziła ostatnio mama jednego z wychowanków, żeby przeczytać książeczkę z domowej kolekcji.

ŚWIĘTO RODZINY

21 maja 2018r. przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty. Święto Rodziny było okazją do wspólnych ze swoim dzieckiem zabaw i konkurencji sportowych.

MAGICZNY DYWAN

W maju, już po raz trzeci w tym roku dzieci miały okazję do zabaw na „Magicznym Dywanie”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: MAGICZNY DYWAN
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W maju w grupie „Żabek” przez dwa tygodnie gościliśmy panią Hanię, która każdego dnia oprócz licznych zabaw z dziećmi czytała maluszkom książeczki z przedszkolnej i domowej biblioteczki

• Ostatnia