GRZYBOBRANIE

Nasze "Biedroneczki" wybrały się na "grzybobranie w sali przedszkolnej". Do swoich koszyczków nazbierały pysznych maślaków, borowików i kozaczków.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: GRZYBOBRANIE

18 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu urodziny Jeżyka Tuptusia. Na uroczystość przybyli jego przyjaciele: "Wiewiórki" "Motylki", "Misie", "Biedronki", "Żabki", "Pszczółki". Wszyscy bawili się wyśmienicie a na koniec spożywali obiadek z ogniska - pieczonki z ziemniaków oraz żurek.

WYCIECZKA DO KUŹNICZKI

Dnia 14 października 2016 roku dzieci z grup: "Biedronek" "Pszczółek" i "Żabek" wyjechały na bardzo ciekawą edukacyjnie i krajoznawczo wycieczkę.

MAŁY ODKRYWCA - DO CZEGO SŁUŻY WAGA?

W dniu 11.10.2016 w grupie: "Misie" i "Żabki" odbyły się kolejne zajęcia z cyklu: "Mały Odkrywca". Tym razem dzieci poznały różne rodzaje wag oraz zasadę ich działania.

MISIOWA SAŁATKA OWOCOWA

Smaczna i zdrowa sałatka owocowa

MAŁY ODKRYWCA - PRĄD "OGÓRKOWY"!!!

W kolejnych zajęciach z cyklu "Mały odkrywca" dowiedzieliśmy się, jak wytworzyć prąd z ogórka

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W myśl tej ogólnopolskiej akcji rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu kolejny rok zajęć bibliotecznych we współpracy z Filią Biblioteki Miejskiej na Piaskach

Zajęcia badawcze: "Mały odkrywca" w grupie "Biedronek" i "Pszczółek" pod hasłem "Elektryka dla smyka".

DZIEŃ CHŁOPAKA W "MISIACH" I "BIEDRONKACH"

30.09.2016 roku przedszkolaki obchodziły Dzień Chłopaka.

ZAJĘCIA BADAWCZE - UWAGA... PRĄD!!!

Dnia 27.09.2016r. przedszkolaki wspólnie z panią Profesor Szkiełko odkrywały i doświadczały. Tym razem były to doświadczenia z prądem.