ZAJĘCIA BADAWCZE - WŁAŚCIWOŚCI MAGNESU

17 marca przedszkolaki z grup: "Pszczółek" i "Żabek" uczestniczyły w zajęciach pod hasłem: "Mały odkrywca". Dzieci ochoczo podejmowały się doświadczeń z magnesem. Poznawały jego moc, właściwości i przeznaczenie w życiu codziennym. Eksperymentowaniu nie było końca...

FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

15 marca był dniem II Festiwalu Piosenki Angielskiej, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie im. Słonecznego Uśmiechu w Będzinie. W konkursie wzięło udział 3 dzieci z grupy "Pszczółek".

WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

Dzieci z grupy "Biedronek" wiedzą, jak dbać o zdrowie. W ramach edukacji zdrowotnej przygotowały pyszne, pełne witamin koktajle owocowe.

8 MARCA - DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Nasze dziewczynki zostały mile zaskoczone przez chłopców, którzy obdarowali każdą pięknym, czerwonym tulipanem. To bardzo miła i sympatyczna tradycja, która wywołuje uśmiech na małych twarzyczkach. Dziękujemy.

SPOTKANIE LITERACKIE - TUPCIO CHRUPCIO

3 marca dzieci z grup: Motylków i Misiów odwiedziła pani z biblioteki. Przedstawiła dzieciom kolejnego bohatera literackiego - Tupcia Chrupcia, który nie chciał pójść do przedszkola.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISARZA

3 marca przypada Międzynarodowy Dzień Pisarzy, który został ustanowiony w 1984 roku przez PEN Club - Międzynarodowe Stowarzyszenie Pisarzy. W naszym przedszkolu postanowiliśmy uczcić to święto

Informujemy wszystkich zainteresowanych Rodziców/Opiekunów, że dyżur wakacyjny w roku 2016, będą pełniły następujące placówki:

REKRUTACJA  NA NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

Zapisy dzieci do przedszkola na rok szk. 2016/2017 odbywać się będą w dniach 01.03.2016 do 31.03.2016 roku.

W lutym pięciolatki z grup: "Żabki" i "Pszczółki" zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 7 na Piaskach i wzięły udział w lekcjach z języka angielskiego i języka polskiego.

BAL KARNAWAŁOWY  - 2016

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu dla dzieci. Zawsze jest on atrakcją bardzo lubianą przez dzieci i długo oczekiwaną. W tym roku bawiliśmy się 5 lutego.