GRA EDUKACYJNA "SEGREGUJ ODPADY"

Miasto Czeladź prezentuje grę edukacyjną dla dzieci, w której dowiemy się jak prawidłowo segregować odpady.

FESTYN RODZINNY

"Mama, Tata i Ja" - pod takim hasłem w czwartek 2 czerwca odbył się w naszym ogrodzie przedszkolnym festyn z udziałem dzieci i ich rodzin.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: FESTYN RODZINNY
DZIEŃ DZIECKA NA STADIONIE

1 czerwca 2016 r. część dzieci z grup starszych "Dzień Dziecka" spędziła na stadionie sportowym w Czeladzi. Zajęcia odbyły się pod hasłem : " Z Przedszkola na Stadion", którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

POZNAJEMY KOSMOS - MOBILNE PLANETARIUM

31 maja przedszkolaki wzięły udział w wirtualnej podróży po najdalszych zakątkach kosmosu. Odwiedziło nas bowiem mobilne Planetarium Orbitek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RODZINNY FESTYN: "MAMA, TATA I JA", KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM W CZWARTEK 2 CZERWCA O GODZINIE 15.30

ODWIEDZAMY BIBLIOTEKĘ

Maj to miesiąc, kiedy spotykamy się z bibliotekarzami w ich miejscu pracy czyli w bibliotece. Jak co roku dzieci z przedszkola zostały zaproszone na ciekawe spotkanie czytelnicze.

DRUGIE MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Nasz kolega z grupy: "Biedronek" podczas Festynu Strażackiego w Wojkowicach wziął udział w konkursie plastycznym: "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM - WOJKOWICE 2016".

ZAJĘCIE OTWARTE W "MISIACH"

W dniu 26 kwietnia dzieci z grupy: "Misie" zaprosiły na zajęcia swoich rodziców. Tematem przewodnim była "Wiosenna łąka".

ZAJĘCIE OTWARTE W "MOTYLKACH"

Dnia 7 kwietnia w grupie "Motylków" odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Tematem były: "Domy i domki".

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI 2016

22 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Najstarsze przedszkolaki z grupy ,,Żabki’’ ( Julia B. , Mikołaj P. , Emilka Z. ) uczestniczyły w Pokazie Mody Młodych Przyjaciół Ziemi. Pokaz ten zorganizowany został w Galerii Sztuki Współczesnej ,,Elektrownia ‘’ z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi przez Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniewa Szaleńca.