WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA SIEWIERZ

22 kwietnia jest Międzynarodowym Dniem Ziemi i właśnie dlatego dzieciaki z grup "Biedronki" i "Pszczółki" wyjechały na wycieczkę do Nadleśnictwa Siewierz.

Informujemy Rodziców, że listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do naszego przedszkola dostępne będą 20 kwietnia w godzinach popołudniowych. Podpisywanie umów cywilno-prawnych na nowy rok szkolny 2016/2017 odbędzie się w następujących terminach:

KONCERT - MUZYKA FILMOWA DLA DZIECI

W środę 13 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu muzyków, którzy wystąpili z koncertem: "MUZYKA FILMOWA DLA DZIECI".

Światowy Dzień Zdrowia w 2016 pod hasłem: „Pokonaj cukrzycę”.

Z okazji przypadającego na 2 kwietnia Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci w każdej z grup już dziś odbyły się zajęcia i pogadanki, których celem była promocja literatury dziecięcej i rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

WIELKANOCNY KIERMASZ

W dniach 14-23 marca zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu kiermasz z ozdobami na wielkanocny stół.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia

POWITANIE WIOSNY

Jak co roku 21 marca przedszkolaki spotkały się w barwnym korowodzie na powitanie nowej pory roku.

TEATRZYK  -  DYZIO I DODO RAZEM Z PRZYRODĄ

18 marca do przedszkola przybyli aktorzy z przedstawieniem dla dzieci: " Dyzio i Dodo razem z przyrodą".

ZAJĘCIA BADAWCZE - WŁAŚCIWOŚCI MAGNESU

17 marca przedszkolaki z grup: "Pszczółek" i "Żabek" uczestniczyły w zajęciach pod hasłem: "Mały odkrywca". Dzieci ochoczo podejmowały się doświadczeń z magnesem. Poznawały jego moc, właściwości i przeznaczenie w życiu codziennym. Eksperymentowaniu nie było końca...