• Ostatnia
KONCERT MUZYCZNY

25 kwietnia wszystkie przedszkolaki wzięły udział w koncercie muzycznym. Tym razem poznawały rodzaje i brzmienie perkusji.

KONKURS - BARWY NARODOWE OCZAMI DZIECKA

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym „ Barwy narodowe oczami dziecka” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 4 w Czeladzi.

MOBILNE PLANETARIUM

12 kwietnia przybyło do naszego przedszkola mobilne Planetarium. W ogromnym namiocie dzieci oglądały prezentacje o kosmosie.

ZIELONO W KĄCIKACH PRZYRODY

Wiosną wraz z cieplejszymi promieniami słońca zazieleniło się także w naszych kącikach przyrody.

KONKURS PLASTYCZNY - "MAŁPI GAJ"

Sześciolatki z grupy „Biedronki” wzięły udział w konkursie plastycznym „Małpi Gaj” organizowanym przez Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie.

„MAMO, TATO WOLE WODĘ!”

W grupie „Biedronek” odbyły się zajęcia z cyklu „MAMO, TATO WOLE WODĘ!”. Przedszkolaki poznały swoich wodnych przyjaciół - Zdrojka, Krzysia i Zosię. Wspólnie z nimi wyruszyły na wycieczkę.

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA W BIBLIOTECE

W dniu 05.04.2018 przedszkolaki z grup: „Pszczółki”, „Biedronki”, „Motylki” i „Misie” wzięły udział w wystawie organizowanej przez Bibliotekę Miejską na Piaskach. Wystawa dotyczyła wyspy Madagaskar.

TEATRZYK WIOSENNY

28 marca przybyli do nas aktorzy Teatru Skrzat z Krakowa. Dzieci poznały najważniejsze oznaki wiosny.

KONKURS RECYTATORSKI - JULAN TUWIM - 2018

27 marca 2018 roku w Kopalni Kultury na Piaskach odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Juliana Tuwima”, którego organizatorem było nasze Przedszkole Publiczne nr 5

SPOTKANIE WIELKANOCNE - PSZCZÓŁKOWY TEATRZYK

Z okazji nadchodzącej wiosny i zbliżających się Świąt Wielkanocnych grupa: "Pszczółek" 26 marca zaprosiła wszystkie dzieci z przedszkola na swoje przedstawienie.

• Ostatnia