• Ostatnia
ZAKOŃCZENIE AKCJI GÓRA GROSZA

W tym roku - w 18 edycji nasze przedszkole zebrało 186 zł i 20 gr Dziękujemy rodzicom za włączenie się w akcję.

SMAKOWITE WYPIEKI U "PSZCZÓŁEK"

Dzieci z grupy "Pszczółek" wraz z nauczycielkami upiekły niedawno smakowite ciasto w foremkach.

W związku z podnoszonymi przez środowisko rodziców oraz coraz częściej pojawiającymi się przypadkami wszawicy u dzieci i młodzieży w polskich placówkach oświatowych prosimy rodziców o częste przeglądanie skóry głowy swojego dziecka i wyczyszczenie w razie stwierdzenia insektów. Prosimy także rodziców o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi tematyki

W MUZEUM SATURN

10 stycznia „Biedronki” i „Pszczółki” wyjechały do Muzeum Saturn w Czeladzi na wystawę organizowaną przez Muzeum Okręgowe w Toruniu: „Świat Toruńskiego Piernika”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: W MUZEUM SATURN
TURNIEJ RYCERSKI U "WIEWIÓREK"

10.01.2018 na zajęciu w grupie ‘Wiewiórek" odbył się TURNIEJ RYCERZY. Kandydaci na rycerzy i księżniczki sami przygotowali rekwizyty.

RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM - "MOTYLKI"

Kolejny już raz w grupie "Motylków" odbyło się spotkanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W ostatnim czasie sześciolatki z grupy „Biedronek” miały przyjemność gościć swoją starszą koleżankę Oliwię W. - uczennicę V klasy Szkoły Podstawowej Nr 7 w Czeladzi. Oliwia odwiedziła nas, by wziąć udział w zajęciach z cyklu „Cała Polska czyta dzieciom”.

MALI ODKRYWCY- ZAJĘCIA Z LUPĄ

W piątek 05.01.2018 przedszkolaki z grupy „Biedronek” korzystając z pięknej pogody bawiły się w ogrodzie przedszkolnym w "Małych Odkrywców".

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT

JASEŁKA U WIEWIÓREK

Dnia 21 grudnia 2017r. dzieci z grupy 4 latków "Wiewiórki" przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.

• Ostatnia