Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 5 w Czeladzi im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia
Strona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 488 wiadomości.

„Żeby zdrowo żyć, trzeba czystym być!” Dzieci z naszego przedszkola dowiedziały się: dlaczego należy myć często ręce, w jaki sposób dbać prawidłowo o higienę osobistą, jakie niebezpieczeństwa niesie brak dbałości o czystość oraz to, że wiele chorób spowodowanych jest niewłaściwą higieną.

To były zabawy z wykorzystaniem owoców i warzyw przygotowanych przez rodziców. Przedszkolaki z grupy „Biedronek” wymyśliły sposób na to, aby było smacznie i zdrowo. Dlatego też na jesiennych talerzykach znalazły się szaszłyki i chipsy owocowo-warzywne. SMAKOWAŁY WSZYSTKIM, OJ SMAKOWAŁY!

"JESIEŃ, JESIEŃ DARY NIESIE" Z wielkim apetytem 5-latki z grupy Pszczółek degustowały przyniesione do przedszkola sezonowe owoce i warzywa.

5 października zorganizowaliśmy w naszym ogrodzie przedszkolnym "Święto Pieczonego Ziemniaka". W oczekiwaniu na posiłek tańczyliśmy wokół ogniska śpiewając przy tym różne znane nam piosenki. Po wspólnych zabawach przy muzyce usiedliśmy do stoliczków, by na łonie natury skosztować pieczonych ziemniaczków z żurkiem. Jesienna pogoda sprzyjała nam tego dnia i piknik udał się wyśmienicie.

To już miesiąc, jak nasze najmłodsze przedszkolaki przybyły po raz pierwszy do przedszkola. Przyjęły nazwę grupową: "MOTYLKI" i doskonale zaaklimatyzowały się w przedszkolu. Nikt już prawie nie płacze. To prawdziwe ZUCHY!

Kategoria: Aktualności całość aktualności: NASI NAJMŁODSI

Mamy 5 grup: 3-latki to Motylki, 3,4-latki to Misie, 4-latki to Biedronki, 5-latki Żabki oraz druga grupa 5-latków to Pszczółki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: NASZE GRUPY

Tradycyjnie co roku włączamy się do akcji "Sprzątania Świata", by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o przyrodę i naszą planetę. W tym roku przyświecało nam hasło: "Wyprawa-poprawa".

 

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:PP5
  • Pierwsza publikacja:Kocyjan Iwona2016-02-21 16:41:18
  • Aktualizacja publikacji:Kocyjan Iwona2016-02-21 16:41:22
  • Wytworzenie publikacji:Kocyjan Iwona2016-02-21 16:41:18
  • Zatwierdzenie informacji:Kocyjan Iwona2016-02-21 16:41:18
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Krótka 1,
41-253 Czeladź
tel. 32 2653835
e-mail p5czeladz[at]o2.pl

Dane adresowe

Przedszkole Publiczne nr 5 w Czeladzi im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl