POMAGAMY !

12 Maja 2021

Dzień dobry,

od ponad połowy roku czeladzianie zaangażowali się w liczne akcje wspierające działania mające na celu zgromadzenie środków finansowych na leczenie Oliwii Hyla, zmagającą się z SMA https://www.siepomaga.pl/oliwka.

Szykuje się nam kolejna szansa, aby jej pomóc. Dlatego zachęcam do udziału w jednodniowej akcji charytatywnej, zbierając rzeczy niepotrzebne w szafach. Razem z Fundacją ,,Po Pierwsze” https://www.facebook.com/fundacjapopierwsze Czeladzkie Eko łączy siły.  

POMAGAMY!

Do 21.05 Rodzice proszeni są o przynoszenie do placówki worków z odzieżą. Zostaną one zawiezione do Siewierza, gdzie odbędzie się finał akcji w dniu 29 maja 2021r. Tam zostaną odebrane przez ,,Kordiana" -  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZymHTx5-dmE&fbclid=IwAR32XUeNH2MeHsaFZWVNIWvGNy_-bsP6QNQSm9oSsRDZYCM_5oiEZ2u2OBU&ab_channel=KORDIANCIEŚLIK

 

Dodam, iż jest już druga taka akcja w Czeladzi. Poprzednio mieszkańcy mogli dostarczać worki do Straży Pożarnej, skąd pojechały dalej. Teraz chcemy rozszerzyć działanie, bo czasu dla Oliwii coraz mniej, a na dziś potrzeba jeszcze ok. 190 000 000, 00 zł.

Czyn jak dla mnie szczytny podwójnie. Pomagamy i dajemy rzeczom drugie życie.

  • zbieramy: odzież, firany, koce, pościel...         

   Ważne ! Nie należy przynosić dywanów, chodników;

  • przyniesione rzeczy muszą być spakowane do worków i zawiązane;

oliwka

do góry
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również na naszego Facebook'a (klik)