Strona główna/Aktualności/ZAMEK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

ZAMEK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

13 Grudnia 2023
Niesamowite! Święty Mikołaj przybył do Zamku w Starych Tarnowicach, gdzie przygotowywał się do Świąt i zapraszał dzieci do siebie. Na nasze przedszkolaki czekało mnóstwo atrakcji podczas zwiedzania siedziby Mikołaja. Na początek pomocnik Mikołaja zdradził kilka sekretów Zamku zabierając dzieci na wycieczkę w poszukiwaniu poukrywanych ozdób choinkowych, które posłużyły do ozdobienia choinki w gabinecie Mikołaja. Po wycieczce trzeba odpocząć i na dzieci już czekał Ktoś specjalny. To Pani Mikołajowa, ona z radością zajęła się gośćmi. Żona Mikołaja przygotowała dla nas pierniczki i ciepłą herbatę.
Po poczęstunku dzieci udały się na świąteczne warsztaty, gdzie nauczyły się wykonywać ozdoby świąteczne, które zabrały do swoich domów. Następnie na dzieci czekał elf, który zaprosił je do wspólnej zabawy i harców.
Kolejnym przystankiem- tym najbardziej oczekiwanym było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Mikołaj miał dla swoich gości słodkie niespodzianki cukierki, nim je jednak rozdał porozmawiał z dziećmi, i przepytał z wiedzy o Świętach.
Cudowne przeżycie i wspaniale spędzony czas.
do góry
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również na naszego Facebook'a (klik)