• Pierwsza

W dniach 7-18 grudnia w naszym przedszkolu odbył się świąteczny kiermasz bożonarodzeniowy. Prace przygotowały dzieci oraz rodzice. Za wsparcie i pomoc DZIĘKUJEMY!!!

18 grudnia wszystkie przedszkolaki spotkały się przy świątecznej choince. Razem z pracownikami śpiewały kolędy i pastorałki.

10 grudnia przybyła do nas pani z biblioteki na kolejne spotkanie literackie. "Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia" - taki był tytuł spotkania

Dnia 8 XII 2015r. z dziećmi grup najstarszych odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami Policji i Straży Miejskiej w Czeladzi w ramach akcji ,,Bezpieczny Przedszkolak’’.

7 grudnia dzieci w przedszkolu spotkała miła niespodzianka. Z mikołajkowymi upominkami odwiedziły nas Zastępca Burmistrza d/s społecznych pani Beata Zawiła oraz pani Karolina Juryniec. Bardzo smaczne były te prezenty. Dziękujemy!

Nareszcie przybył do nas ten długo oczekiwany gość - MIKOŁAJ - bo o nim mowa odwiedził dzieci w przedszkolu w piątek 4 grudnia. Obdarował prezentami wszystkie przedszkolaki, a one w zamian śpiewały dla niego piosenki, recytowały wiersze i serdecznie dziękowały Mikołajowi za hojność.

Wielu radosnych emocji dostarczyli naszym przedszkolakom tancerze z będzińskiego klubu DANCE4YOU, którzy w listopadzie odwiedzili przedszkole. W każdej z grup zaprezentowali próbkę nowoczesnego tańca zachęcając jednocześnie wszystkie przedszkolaki do aktywności ruchowej.

Międzyprzedszkolna spartakiada sportowa, której organizatorem były Przedszkole Publiczne nr 7 oraz Przedszkole Publiczne nr 9 odbyła się 26 listopada 2015 r. w Hali MOSiR w Czeladzi. Uczestniczyły w niej dzieci wszystkich czeladzkich przedszkoli.

"Jesień gra na skrzypcach" to jedno z cyklicznych spotkań z muzykami, którzy przybliżają dzieciom arkana muzyki poważnej. Dnia 25 listopada taki koncert odbył się w naszym przedszkolu.

W przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia 24 listopada dzieci przybyły do przedszkola ze swoimi ulubionymi misiami. Przedszkolaki tuliły je i tańczyły z nimi. Śpiewali piosenki dla nich i o nich.

• Pierwsza