BAL KARNAWAŁOWY

Tegoroczny BAL KARNAWAŁOWY odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu 17 lutego 2017 r. w godzinach dopołudniowych. Zapraszamy nasze wszystkie przedszkolaki w pięknych strojach karnawałowych.

7 lutego dzieci z grupy "Biedronek" wyjeżdżają na wycieczkę do Małej Strażnicy przy Ochotniczej Straży Pożarnej na zajęcia edukacyjne. Wyjazd około godz. 9.20

CERTYFIKAT DLA PRZEDSZKOLA

Mamy zaszczyt poinformować wszystkich rodziców i dzieci, że nasze przedszkole otrzymało ogólnopolski certyfikat Rządowego programu "BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA, PRZEDSZKOLE" na rok 2017

Informujemy wszystkich zainteresowanych Rodziców/Opiekunów, że nasze przedszkole nie pełni dyżuru wakacyjnego w roku 2017

ZAKOŃCZENIE AKCJI  „GÓRA GROSZA”

Od wielu już lat nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku była to XVII edycja

ŚWIĄTECZNY KONKURS

Dziewczynki z grupy: "Pszczółek" - Matylda P., Marta K., Julia G. wzięły udział w świątecznym konkursie na temat: "Bożonarodzeniowy anioł" organizowanym przez Przedszkole "Akademia Mądrych Sówek" w Katowicach.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - PSZCZÓŁKI

W ramach ogólnopolskiej akcji: "Cała Polska czyta dzieciom" i propagowania czytelnictwa wśród najmłodszych, w grupie "Pszczółek" rozpoczęły się spotkania czytelnicze z udziałem rodziców.

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

Tuż przed świętami z inicjatywy i przy ogromnym wsparciu rodziców odbyl się w naszym przedszkolu kiermasz ozdób świątecznych.

SPOTKANIE Z PISARKĄ  ALEKSANDRĄ BEKUS

15 grudnia odwiedziła nas czeladzka poetka, autorka wierszy dla dzieci Aleksandra Bekus. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z biblioteką na Piaskach

ZABAWY Z MIKOŁAJEM

19 grudnia po obiedzie gościliśmy po raz drugi Mikołaja, który uznał, że dzieci w naszym przedszkolu są szczególnie grzeczne i zasługują na kolejne spotkanie.