Rekrutacja

Nabór dzieci do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021 trwał od 02 marca do 20 marca 2020 roku. Wnioski o przyjęcie dziecka wraz z załącznikami wydawane były w tym terminie w naszej placówce. Wniosek i załączniki w dokumentach do pobrania.

W środę 25 marca 2020 r. weszła w życie nowelizacja rozporządzenia w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych.
Nowelizacja daje rodzicom/opiekunom możliwość składania wniosków oraz innych dokumentów zdalnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym m.in. tych dotyczących odwoławczego postępowania rekrutacyjnego.
Powiadomienie o zakwalifikowaniu się lub niezakwalifikowaniu się dziecka nastąpi drogą telefoniczną 8 kwietnia 2020 roku w godz. 8.00-14.00 na kontakt podany przez Państwa we wniosku.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz