Strona główna/Aktualności/Konkurs Ekologiczny "EKO-NUTKI" 2022

Konkurs Ekologiczny "EKO-NUTKI" 2022

31 Maja 2022
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu ekologicznego „EKO-NUTKI” 2022 .
Konkurs organizowany był przez Przedszkole Publiczne nr 5 w Czeladzi im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia, jego organizatorami były : Pani Kamila Droździoł, Pani Natalia Świnoga.
Komisja konkursowa w składzie : Pani Burmistrz Miasta Czeladź Beata Zawiła , Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Elżbieta Bazańska Wolska, Pani Barbara Wszolek - nauczyciel SP 7 w Czeladzi, Pani Kamila Droździoł - naucIeciel PP 5 w Czeladzi i Pani Natalia Świnoga- nauczyciel PP5 w Czeladzi dokonała oceny piosenek oraz recytowanych wierszy zgłoszonych do konkursu.
Jury postanowiło nagrodzić wszystkie uczestniczki
Dziewczynki zajęły „ex aequo” pierwsze miejsce
W konkursie udział wzięły :
1.Kaja Lisek, 5 lat ,Przedszkole Publiczne nr 5 w Czeladzi im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia
2.Lilianna Hoffman ,4 lata ,Przedszkole Publiczne nr 5 w Czeladzi im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia
3.Lena Szybicka ,6 lat, Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi
4.Amelia Wasik, 4 lata ,Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi
5.Lena Kubinek, 6 lat ,Przedszkole Publiczne nr 7 im. Bajkowej przygody w Czeladzi
6.Nina Gradzik, 6 lat, Przedszkole Publiczne nr 7 im. Bajkowej przygody w Czeladzi
7.Maja Ruszczyk, 6 lat, Przdszkole Publicze nr 1 im. Dobrego serca w Czeladzi
Dziękujemy Dyrektorom, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.
A oto wszystkie występy naszych uczestniczek . Zapraszamy do oglądania