Strona główna/Aktualności/Konkurs plastyczny "Wierszowane malowanie "

Konkurs plastyczny "Wierszowane malowanie "

4 Kwietnia 2023
W marcu Przedszkole Publiczne nr 5 w Czeladzi było organizatorem konkursu plastycznego "Wierszowane malowanie ". Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych oraz kreatywności dzieci i upowszechnianie czytelnictwa wśród najmłodszych . W konkursie brały udział przedszkolaki z czeladzkich przedszkoli. Po burzliwych naradach Jury zadecydowało, iż nagrodzi wszystkich uczestników konkursu. Przyznano następujące miejsca :
I miejsce "ex aequo":
Wiktora R. PP5
Zofia W. PP10
Nina G.PP 9
Maja Ż. PP 1
Maria Z. PP5
Julian Sz. PP11
Wyróżnione prace :
Nadia W. PP 1
Amelia J. PP 4
Amelia S. PP 1
Helena K. PP 7
Tadeusz S. PP 11
Maja Sz. PP 11
Inka U. PP 5
Igor B. PP 4
Malwina P. PP 1
Joanna Z. PP 9
Franciszek J. PP 4
Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu !
Wszystkie prace konkursowe można podziwiać na Wystawie w Bibliotece Publicznej filia nr 2 w Czeladzi ul. Nowopogońska 227.
Pięknie dziękujemy Bibliotece Publicznej w Czeladzi za współpracę i możliwość zorganizowania wystawy prac przedszkolaków.