Strona główna/Aktualności/Nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 .

Nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 .

5 Lutego 2023

Informujemy, że nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 będzie trwał od 27 lutego do 17 marca 2023 roku. Wniosek i załączniki można będzie pobrać z naszej strony lub w przedszkolu od 27 lutego 2023 roku. Prosimy o rzetelne wypełnienie dokumentów i zwrócenie ich do przedszkola w określonym terminie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy braków w wypełnionych dokumentach będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie na numer telefonu podany we Wniosku. Zapraszamy !!!

Wniosków nie wypełniają rodzice/opiekunowie dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola, gdyż będą składać Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 17 do 24 lutego 2023 roku. Deklaracje wydadzą Państwu pracownicy przedszkola. Zapraszamy !!!