Strona główna/Aktualności/Olimpiada Małych Zawodowców

Olimpiada Małych Zawodowców

30 Kwietnia 2023
Konkurs organizowany pod Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego Pana Sebastiana Szaleńca.

Olimpiada Małych Zawodowców to przedsięwzięcie skierowane do dzieci w wieku 5-6 lat uczęszczających do przedszkolnych placówek publicznych z powiatu będzińskiego. Ma ona na celu zaznajamianie najmłodszych ze światem zawodów i stopniowe wdrażanie ich w świat dorosłych, a także sprowokowanie do odkrywania w sobie cech, które, przekształcone w przyszłości w kompetencje, będą kwalifikowały młodych zawodowców do pracy w danym zawodzie.
Rywalizacja polegała będzie na stworzeniu pracy plastycznej w dowolnej technice. Tematyka to sportretowanie/obrazowa charakteryzacja jednego z 24 podanych przez nas zawodów. Prace powinny być stworzone w grupach - nagrodzone zostaną zarówno zwycięskie przedszkole jak i sami twórcy najlepszego zgłoszenia. Najlepsze prace zostaną opublikowane w planowanym na 2023 rok wydawnictwie PUP Będzin "Zawodowe ABC."
Ostateczny termin zgłoszenia chęci udziału to 12 maja. Zgłoszeń można dokonywać poprzez e-mail: .
Regulamin dostępny jest na stronie pup.bedzin.pl
W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem 509 305 813.