Strona główna/Aktualności/Ważne informacje na początek roku szkolnego

Ważne informacje na początek roku szkolnego

27 Sierpnia 2020

Wszyscy rodzice, którzy zdecydują się przyprowadzić swoje pociechy do przedszkola we wrześniu 2020 są zobligowani do zapoznania się z Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz oświadczeniami rodziców na stan epidemii, które należy pobrać, wypełnić i podpisać, a następnie dostarczyć do przedszkola w dniu przyprowadzenia dziecka.

Oświadczenia wypisują także rodzice dzieci, które chodziły do przedszkola w czerwcu, lipcu i sierpniu i wypełniali już wcześniej podobne oświadczenia.

Przypominamy także o umowach na nowy rok szkolny, które powinny być dostarczone do przedszkola do końca sierpnia. Umowy do pobrania w notatce z dnia 22 czerwca 2020 roku.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
docx 2020-09-11 Oświadczenia-Przedszkole Publiczne nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia